5 Best Robot Vacuums 2021: Najlepszy dla sierści zwierząt, dywanów, twardego drewna

Roboty odkurzające pomagają ludziom w sprzątaniu domów od wielu lat, ale w ostatnich latach, wraz z postępem technologicznym, uległy znacznym ulepszeniom.

Nowoczesne odkurzacze-roboty znacznie odciążają użytkownika, jeśli chodzi o porządki w domu. Są one niemal całkowicie samowystarczalne i wymagają bardzo niewielkiej ingerencji, jeśli w ogóle, aby posprzątać dom i naładować się. Wiele z nich łączy się nawet z aplikacjami lub WiFi, aby umożliwić Ci kontrolę i monitorowanie ich aktywności bez względu na to, gdzie jesteś. Różne technologie wykrywania i unikania obiektów sprawiają, że nowoczesne odkurzacze-roboty nie zawieszają się na ścianach i meblach, jak to miało miejsce w przeszłości.

Jeśli jesteś zmęczony spędzaniem swojego cennego czasu na zamiataniu i odkurzaniu podłóg - z krótkotrwałymi rezultatami - wypróbuj jeden z tych nowoczesnych, wysokowydajnych, zaawansowanych technologicznie robotów próżniowych w swoim własnym domu.

1. Neato Botvac Robot Vacuum dla dywanów

Ten zaawansowany technologicznie, wyposażony w WiFi- robot obsługuje zdalne i głośnomówiące sterowanie dla maksymalnej wygody i wydajności. Jeśli masz urządzenie Alexa, możesz połączyć je z odkurzaczem i używać sterowania głosowego, aby obsługiwać go bez użycia rąk z dowolnego miejsca w domu. Nawet jeśli nie jesteś w domu w ogóle, nadal można kontrolować ten odkurzacz po prostu łącząc go z Neato aplikacji na urządzeniu mobilnym.

D-kształtna konstrukcja tego odkurzacza łączy się z jego CornerClever technologii do efektywnego czyszczenia blisko ścian, w rogach i innych trudno dostępnych miejscach. Ponadto, jest on wyposażony w LaserSmart mapowania i nawigacji technologii, która pozwala ten odkurzacz do wykrywania obiektów, unikać przeszkód, mapowanie pokoi, i zaplanować i wykonać metodyczną trasę czyszczenia. Możesz wybrać jeden z dwóch trybów - Eco lub Turbo - za każdym razem, gdy włączasz ten odkurzacz. W trybie Eco odkurzacz pracuje przez dłuższy czas, oszczędza energię i zapewnia lekkie sprzątanie powierzchni. W trybie Turbo zapewnia dużą moc czyszczenia, która zasysa ciężki brud i zbiera luźne włosy.

Plusy

 • Łączy się z specjalną aplikacją Neato do zdalnego czyszczenia
 • Kompatybilny z WiFi i sterowaniem głosowym Alexa
 • Czyści blisko ścian i w rogach dzięki swojej konstrukcji w kształcie litery D
 • Wykorzystuje mapowanie LaserSmart dla efektywnego czyszczenia
 • Wyposażony w dwa różne tryby: Eco i Turbo

KUP TERAZ

2. iRobot Roomba 980 Robot Vacuum do sprzątania sierści zwierząt domowych

Jeśli masz zwierzęta domowe, ten robot odkurzacz może być najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu. Został on zaprojektowany specjalnie do sprzątania po zwierzętach domowych, zbierając ich sierść oraz brud i zaschnięte błoto, które wnoszą z zewnątrz. Jego niezwykle skuteczny system czyszczący AeroForce o dużej mocy nie tylko zasysa luźny brud z podłogi. Aktywnie rozluźnia on brud i zanieczyszczenia, a następnie podnosi je i zasysa, aby zebrać wszelkie pozostałości i małe cząsteczki.

Pobierz aplikację iRobot HOME, aby zyskać większą kontrolę nad swoim odkurzaczem. Aplikacja ta pozwala zaplanować czas sprzątania, dostosować ustawienia odkurzacza bezpośrednio ze smartfona, tabletu lub innego urządzenia mobilnego, a także otrzymywać powiadomienia o statusie sprzątania. Aplikacja posiada również specjalny raport Clean Map, który wyświetla szczegóły dotyczące aktywności odkurzacza i pokazuje, gdzie dokładnie sprzątał.

Ten robot odkurzacz może pracować bez przerwy do dwóch godzin i obejmuje w tym czasie jak największą powierzchnię. Gdy jego baterie są na wyczerpaniu, automatycznie ładuje się i kontynuuje sprzątanie, jeśli był w trakcie sprzątania, gdy wymagał ładowania.

Plusy

 • Wyposażony w system czyszczący AeroForce zapewniający dużą moc czyszczenia
 • Łączy się z aplikacją iRobot HOME, co pozwala na zdalne sterowanie odkurzaczem
 • Żywotność baterii wynosi do dwóch godzin, a w razie potrzeby automatycznie się ładuje

KUP TERAZ

3. Samsung POWERbot Pet Robot Vacuum

Synchronizacja tego zaawansowanego technologicznie robota odkurzacza z resztą technologii w Twoim domu jest bardzo prosta. Jeśli masz tak zwany "inteligentny dom", który jest wyposażony w systemy technologiczne, takie jak Alexa, możesz dodać ten odkurzacz do swojej rodziny inteligentnych urządzeń. Jest on obsługiwany przez sieć Wi-Fi i łączy się z Alexa, Samsung Connect, Google Assistant i systemami Smart Home, aby umożliwić Ci łatwe sterowanie nim zdalnie lub bez użycia rąk za pomocą sterowania głosowego.

Ten odkurzacz jest nie tylko zaawansowany technologicznie, ale również wydajny i skuteczny. Jego mocna siła ssania rozluźnia i usuwa nawet uporczywy brud i zanieczyszczenia z podłóg. Nie omija żadnego miejsca, sprzątając wzdłuż krawędzi ścian i w narożnikach, do których inne roboty odkurzające nie mogą dotrzeć.

Nie musisz się martwić o częstą konserwację tego odkurzacza. Jest on niezwykle samowystarczalny. Mieści więcej niż dziesięć uncji płynów kurzu, zanim trzeba będzie go opróżnić i automatycznie czyści własną szczotkę z włosów, brudu i zanieczyszczeń.

Plusy

 • Kompatybilny z Alexa, Smart Home, Samsung Connect i Google Assistant
 • Czyści trudno dostępne miejsca: wzdłuż krawędzi ścian i w narożnikach
 • Mieści więcej niż dziesięć uncji płynnych kurzu
 • Wyposażony w samoczyszczącą się szczotkę, która usuwa włosy i zanieczyszczenia

KUP TERAZ

4. bObi Classic Robot Vacuum Cleaner

Ten robot odkurzacz jest nie tylko skuteczny, ale również estetyczny. Jego dyskretny, nowoczesny design pasuje do praktycznie każdego wystroju. Kiedy masz ten odkurzacz, nie musisz się martwić o robotyczne oczy stale poruszające się po Twoim domu. Podświetlane przyciski ekranu dotykowego ułatwiają sterowanie odkurzaczem i nadają mu gładkie, eleganckie wykończenie. Jeśli chcesz sterować odkurzaczem z drugiego końca pokoju, wystarczy użyć dołączonego do zestawu bezprzewodowego pilota. Możesz włączać i wyłączać odkurzacz oraz ustawiać harmonogram sprzątania bezpośrednio z pilota.

Wbudowane czujniki soft touch pozwalają odkurzaczowi wykrywać obiekty i omijać przeszkody, dzięki czemu może on swobodnie poruszać się po domu i zapobiegać zaczepianiu się o meble lub niszczeniu ścian. Ten odkurzacz jest wyposażony w wielozadaniowy system czyszczenia, który zamiata, odkurza i mopuje podłogę w tym samym czasie, aby usunąć uporczywy brud i zanieczyszczenia, pozostawiając lśniąco czyste podłogi. Na jednym ładowaniu może pracować bez przerwy przez ponad godzinę. Po wykorzystaniu 85% baterii, automatycznie ładuje się i wraca do pracy.

Plusy

 • Zaprojektowany z eleganckim, nowoczesnym wykończeniem, aby wtopić się w Twoje domowe otoczenie
 • Podświetlane przyciski ekranu dotykowego i bezprzewodowy pilot ułatwiają sterowanie
 • Zawiera wbudowane czujniki soft touch do wykrywania obiektów i omijania przeszkód
 • Wielozadaniowość - zamiatanie, odkurzanie i mopowanie podłóg jednocześnie
 • Automatycznie ładuje się, gdy jego bateria jest rozładowana

KUP TERAZ

5. ILIFE Pro Robot Vacuum

Nie musisz się martwić o sprzątanie po swoich zwierzętach domowych, gdy śledzą brud lub rzucają włosy na podłogi, jeśli masz tego robota odkurzacza w swoim domu, aby Ci pomóc. Został on zaprojektowany tak, aby zasysać sierść zwierząt domowych bez zatykania się. Posiada również specjalny tryb czyszczenia krawędzi, który skutecznie czyści w rogach i wzdłuż krawędzi ścian. Dodatkowo, jego niska konstrukcja pozwala na sprzątanie pod łóżkami i innymi meblami.

Ten robot odkurzacz jest wyposażony w pilota, który zapewnia łatwe i wygodne sterowanie. Możesz użyć tego pilota, aby wstępnie ustawić czas, w którym odkurzacz będzie sprzątał Twój dom. Nie ma znaczenia, czy będziesz w domu o zaprogramowanej godzinie, czy nie. Kiedy odkurzaczowi kończy się bateria, automatycznie wraca do stacji dokującej i ładuje się.

Plusy

 • Skutecznie zbiera brud i sierść zwierząt domowych
 • Posiada tryb czyszczenia krawędzi do sprzątania w narożnikach i przy ścianach
 • Wyposażony w pilota zdalnego sterowania, który zawiera opcję wstępnego zaplanowania czyszczenia
 • Automatycznie ładuje się, gdy jego bateria jest na wyczerpaniu

SKLEP TERAZ