75 Wspaniałe pomysły na małe tatuaże dla kobiet

Wiele kobiet marzy o zdobyciu tatuażu

w pewnym momencie swojego życia. Jednak faktycznie podjęcie zanurzenia, aby uzyskać tatuaż, jest poważną decyzją. Oznacza to, że masz pewien obraz, słowo lub symbol na swojej skórze do końca życia. W rzeczywistości, uzyskanie tatuażu jest prawdopodobnie jednym z największych zobowiązań, jakie kiedykolwiek podejmiesz w całym swoim życiu. Podczas gdy tatuaże są seksowne i wspaniałe, perspektywa tego trwałego zobowiązania jest bardzo przerażająca dla wielu kobiet.

Jednak świetnym sposobem na zamoczenie stóp w świecie tatuaży bez podejmowania decyzji, której będziesz kiedyś żałować, jest celowe zrobienie bardzo małego tatuażu. Malutkie t

atuaże pozwalają na przetestowanie trwałego tuszu na skórze. Jednak nie są one oczywiste dla innych ludzi i są bardzo łatwe do ukrycia, jeśli chcesz je ukryć. Jeśli w pewnym momencie będziesz żałować swojego tatuażu, nie będzie on patrzył ci w twarz za każdym razem, gdy patrzysz w lustro. Plus, miniaturowe tatuaże są bardzo modne w tej chwili, więc są decyzją, która przynosi korzyści obu stronom.

uroczy mały tatuaż dla dziewczynek - projekt tatuażu motyla

Uroczy mały tatuaż ptaków dla dziewcząt - malutkie ptaki tatuaż w locie na kostce

via

Kostka jest jednym z najbardziej popularnych miejsc dla kobiet, aby uzyskać tatuaż. Jest uroczy i może być pokazany lub ukryty w zależności od tego, jaki rodzaj butów nosisz. Na przykład, ten malutki tatuaż na kostce to minimalistyczny projekt kilku latających ptaków wykonany czarnym tuszem. Ponieważ ptaki tradycyjnie symbolizują przygodę i wolność, ten tatuaż jest doskonałym wyborem dla kobiet, które uwielbiają latać za darmo i cenią niezależność.

mały projekt tatuażu słońca i księżyca - malutkie tatuaże dla kobiet na plecach

via

Jeśli chcesz być wyjątkowy, spróbuj uzyskać malutki tatuaż na środku pleców w obszarze tuż nad paskiem stanika. Chociaż jest to rzadki obszar dla malutkich tatuaży, jak widać na powyższym obrazku, małe tatuaże wyglądają tam bardzo słodko i kobieco. W szczególności, ten malutki tatuaż zawiera słońce i półksiężyc, z których oba są popularnymi wyborami tatuaży dla kobiet.

Uroczy malutki tatuaż w palcu - uroczy mały tatuaż krzyżowy dla dziewczynek

via

Religijne tatuaże są bardzo powszechne. Wiele kobiet chce pokazać swoje oddanie dla swojej wiary, uzyskując religijny obraz lub symbol na stałe wytłoczony na skórze. Świetnym sposobem na subtelne dołączenie do trendu religijnych tatuaży jest uzyskanie maleńkiego krzyża z czarnym atramentem. Wnętrze palca jest popularnym miejscem dla małych tatuaży, ponieważ jest to mały obszar, gdzie tusz jest łatwo ukryć w razie potrzeby.

Urocze małe znaczące tatuaże dla kobiet - tatuaż korony na palcu

via

Jeśli czujesz, że musisz przypomnieć sobie, że zasługujesz na traktowanie jak księżniczka, zrób sobie tatuaż w kształcie korony. Po pierwsze, ten tatuaż jest wyjątkowy i kobiecy. Ponadto, ma podnoszące na duchu, pozytywne przesłanie, które służy jako stałe przypomnienie o znaczeniu stawiania siebie na pierwszym miejscu.

Kobiecy tatuaż na ucho - urocze małe proste pomysły na tatuaż dla kobiet

via

Tatuaże kwiatowe są niezwykle popularne. Są kobiece, kolorowe i piękne. Ten malutki tatuaż stawia unikalny zwrot na klasycznych tatuażach kwiatowych z prostym, delikatnym kwiatem na wewnętrznej stronie ucha.

Malutkie pozytywne wzory i znaczenia tatuaży strzałek - Tatuaże dla kobiet

via

Tatuaże kręgosłupa są często duże, ale małe tatuaże wyglądają wspaniale, gdy są wyrównane z kręgosłupem. Na przykład ten złożony projekt strzałki z podwójnym zakończeniem, z czarnym atramentem, jest bardzo unikalnym projektem. Ponadto doskonale łączy się z kręgosłupem, aby stworzyć zrównoważone wykończenie.

Urocze pomysły na mały tatuaż słowny dla kobiet

via

Słowa tworzą niektóre z najpiękniejszych malutkich tatuaży. Jednakże, jeśli chcesz uzyskać tatuaż słowny w małej czcionce, ważne są pewne środki ostrożności. Na przykład zawsze upewnij się, że czcionka twojego tatuażu jest prosta, a litery mają przestrzeń między nimi. Jeśli litery są zbyt blisko siebie lub czcionka jest zbyt skomplikowana, tatuaż prawdopodobnie skończy się zbieganiem się razem. Niestety, z czasem słowo się rozmyje i stanie się nieczytelne.

Urocze małe znaczące tatuaże na palcu - księżyc, słońce, ziemia pomysły na tatuaże dla kobiet

via

Malutkie tatuaże na palcu wewnętrznym są obecnie jednym z najbardziej popularnych rodzajów tuszu. Na przykład ten wspaniały zestaw wewnętrznych tatuaży na palcu zawiera miniaturowe symbole słońca, księżyca i planety. Zestaw tworzy piękne, mistyczne wyobrażenie przestrzeni kosmicznej i kolosalnych cudów nad nami.

piękne minimalistyczne i malutkie tatuaże dla dziewczyn

via

Jeśli kochasz plażę, będziesz uwielbiać ten malutki tatuaż z zarysem fali. Spoczywa delikatnie na zewnętrznej stronie kostki i tworzy beztroski klimat z jego minimalistyczną prostotą.

Śliczne malutkie projekty tatuaży dla kobiet - ptaki na linii tatuażu

via

Większość malutkich tatuaży składa się tylko z jednego symbolu lub słowa. Podczas gdy ten tatuaż jest nadal mały, jest bardziej złożony niż większość. Obraz pokazuje, że malutkie tatuaże nie są ograniczone do jednego prostego obiektu.

mały tatuaż kwiat lotosu na stopie - malutkie pomysły na tatuaże dla kobiet

via

Ten tatuaż z czarnym tuszem przedstawia obraz pięknego kwiatu lotosu. Chociaż obraz jest prosty i nie zawiera kolorów, nadal oddaje piękno i spokój klasycznego lotosu.

Mały tatuaż kropka na palcu

Via Pinterest

Via Pinterest

Galaktyczne tatuaże na rękę

Via Miso tumblr

##Tattoo pomysł dla sióstr i braci

instagram

projekty tatuaży rodzeństwa

Kolorowe trójkąty projekt tatuażu

Via seoeonmo

Projekt tatuażu wieczności - prosty mały tatuaż na palcu

Przez Pinterest

##Simple easy cute triangle tattoo ideas for women

Via Pinterest

Znaczące pomysły na tatuaż Astrologia dla kobiet

Via Pinterest

##Word tattoo ideas for women - Warrior tattoo

Via Pinterest

Bliźniacze gałęzie tatuaż dla kobiet

Via Miso

Uroczy tatuaż małego statku na nadgarstku dla kobiet i mężczyzn

Via Pinterest

Uroczy mały tatuaż jaskółki na ramieniu - drobne pomysły na tatuaż dla kobiet

Via Pinterest

Tatuaż "strzałka

Śliczne małe pojedyncze pomysły na tatuaż serca dla dziewcząt

Via Pinterest

Tatuaż z kokardą w kropki

Śliczny malutki tatuaż serca dla dziewcząt

Via Pinterest

tatuaż wzór - szczęśliwe cztery tatuaże koniczyny liści dla kobiet

Via Pinterest

Pomysły na tatuaż XO dla par

Via Pinterest

Diamentowe tatuaże

Tatuaż z nutami muzycznymi na uchu

Mały tatuaż na kostce słonia dla dziecka - drobne pomysły na tatuaż dla dziewczyn

Mały tatuaż kwiatowy dla kobiet

Uroczy mały tatuaż Paw dla kobiet

pinterest

Paw + projekt tatuażu serca

Proste i małe minimalistyczne tatuaże Design Idee dla kobiet

Urocze pomysły na tatuaż drzewa dla kobiet

Zawsze chciałem mieć moje urodziny z cyframi rzymskimi. Ten symbol praw autorskich dodaje do niego trochę więcej

Śliczne małe wzory tatuaży dla dziewcząt

Mały tatuaż kotwicy na prawej wewnętrznej kostce

"Upadnij siedem razy, wstań osiem" symbol ... - Małe tatuaże dla mężczyzn i kobiet

Drzewo palmowe autorstwa Marli Moon

via

Mały mostek kostki tatuaże dla dziewczyn

pinterest

Tatuaże astrologiczne, które są nie z tego świata

Pomysły na tatuaż Tiny Disney

Chciałbym to, ponieważ oznacza to Disney, i zawsze czuję się młody i mały z Disneyem. Jestem osobą, która ma tendencję do lubienia dziecięcych rzeczy. To jest jak moje przypomnienie, aby nigdy nie dorosnąć.

Śliczne małe pomysły na tatuaże gwiazd dla kobiet

Czy kochasz te małe tatuaże? Znajdź więcej na jej kodzie stylu!