Vendoria - metawyszukiwarka towarów

Portal Vendoria.pl powraca do życia

Portal Vendoria.pl powraca do życia.

Jest to strona na której kupisz wszystko czego potrzebujesz ,od elektronicznego autka lamborghini po pierścionek zaręczynowy z szafirem dla ukochanej osoby. Na naszej stronie znajdziesz najbogatszą ofertę produktów z całej sieci, już teraz nie musisz otwierać dwóch lub trzech kolejnych zakładek, wszystko znajdziesz na jednej stronie .

Oferujemy produkty z takich działów jak : Dom i Ogród, Moda, Dziecko, Komputery, Motoryzacja, Sport czy Biznes. Każdy z tych działów ma ponad 50 kategorii. Vendoria z dnia na dzień się rozwija i dostosowuje się do potrzeb klientów. Oprócz kategorii i działów do dyspozycji naszego klienta są także możliwość jak na przykład: wybór lokalizacji, skąd ma pochodzić produkt jak i przedziału cenowego na który Ciebie stać.

Wyszukiwarka działa w bardzo prosty sposób, najpierw trzeba się zarejestrować-oczywiście za darmo . Potem należy wpisać interesujący Ciebie produkt, a następnie przeglądać najbogatszą baze ofert z całej sieci.

Nawet jeśli nasza wyszukiwarka nie znajdzie w danej chwili wymarzonego produktu to i tak będzie automatycznie go wyszukiwała dzień i noc. W chwili spełnienia wszystkich Twoich kryteriów i odnalezienia towaru, Vendoria odruchowo Ciebie o tym powiadomi wysyłając wiadomość email. W razie jakich kolwiek problemów czy sugestii lub uwag, prosimy skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na portalu w zakładce skontaktuj się z nami.

Nasza strona to odpowiedź na rozwijająca się zakupy internetowe, dzięki nam wyszkukiwanie będzie szybsze i efektywne. Vendoria.pl to przyszłość internetowych zakupów.

Dodaj komentarz