Jak podbić trend na galaretkę do paznokci

Od lakieru pękającego po manicure z prawdziwymi kwiatami przyklejonymi do paznokci - trendy w sztuce paznokci ciągle się zmieniają i ewoluują. Wydaje się, że w każdym tygodniu pojawiają się nowe pomysły na manicure i za każdym razem są one bardziej kreatywne i innowacyjne.

Paznokcie galaretowate to najnowszy wielki trend paznokciowy, który szturmem podbija świat mody na Instagramie. Królowa mediów społecznościowych i ikona mody Kylie Jenner zadebiutowała na swoim koncie na Instagramie z własnym zestawem charakterystycznych jasnoróżowych galaretowatych paznokci, które powstają poprzez kształtowanie półprzezroczystego kolorowego akrylu na paznokciach. Rezultatem jest półprzezroczysty, kolorowy zestaw akrylowy, który pokazuje spojrzenie na twoje naturalne paznokcie pod spodem.

Nazwa "jelly nails" pochodzi od podobieństwa tego nowego trendu akrylowego do popularnych w latach 90-tych sandałów z żelkami, które nadają tym paznokciom styl retro. Te przezroczyste paznokcie noszą jednak również nazwę "glass nails". Jakkolwiek by się one nie nazywały, ten kreatywny i kapryśny trend paznokci akrylowych jest po prostu zbyt zabawny aby go nie wypróbować. Nie każdy salon oferuje paznokcie jelly nails, ale ten nowy trend w sztuce zdobienia paznokci jest tak popularny, że nie powinno być trudno znaleźć salon w Twojej okolicy, w którym można wyrazić ten modny styl na własnych paznokciach.

1. Błyszczące

Tradycyjne akryle z połyskiem mogą być nieco przytłaczające. Dzięki półprzezroczystemu wykończeniu i stonowanemu odcieniowi akryl glittery jelly jest bardziej subtelny.

Glittery jelly nails to błyszcząca powłoka na naturalnych paznokciach, która doda blasku Twojemu stylowi nie przyciągając zbytnio uwagi.

2. Pozostań krótka

Oto jak nosić galaretkę na paznokciach w najsłodszy sposób #jellynails #nail #beauty #tips

Jeśli chodzi o tradycyjne akryle, dłuższe są zazwyczaj lepsze, jeśli chcesz się naprawdę wyróżnić swoimi paznokciami. Jednak unikalny wygląd i tekstura paznokci żelowych sprawiają, że są one interesujące i na czasie bez względu na ich długość.

Jeśli często jesteś rozdarta pomiędzy utrzymaniem krótkich paznokci a akrylem, paznokcie w żelu mogą być idealnym kompromisem.

3. Zadbaj o swoje naturalne paznokcie

Paznokcie w żelu ?

Jeśli jesteś przyzwyczajona do tego, że co kilka miesięcy dostajesz nowy komplet paznokci akrylowych a pomiędzy nimi co dwa tygodnie wypełnienia, to prawdopodobnie nie zwracasz zbytniej uwagi na to jak wyglądają twoje naturalne paznokcie. Tradycyjne paznokcie akrylowe całkowicie zasłaniają prawdziwe paznokcie, dlatego też nie ma większego znaczenia jak wygląda ich naturalna płytka.

Ponieważ jednak paznokcie galaretowate są przezroczyste, nie da się pod nimi ukryć paznokci naturalnych. Zanim kupisz zestaw żelowych paznokci, przytnij i spiłuj swoje naturalne paznokcie do kształtu, który ci się podoba.

4. Zachowaj przejrzystość

Jeśli chcesz naprawdę zagrać na półprzezroczystym czynniku swoich galaretowatych paznokci, wypróbuj galaretowate paznokcie bezbarwne.

Te bezbarwne, przezroczyste paznokcie dodadzą długości i połyskującej glazury Twoim naturalnym paznokciom, aby uzyskać klasyczny, unikalny wygląd, który nie będzie zbytnio przyciągał Twojej uwagi. Dodaj zainteresowanie do swoich przezroczystych paznokci z żelu dodając brokat lub grafikę na paznokciach aby uzyskać kreatywny efekt 3-d.

5. Bądź kreatywny

Nowy trend w manicure 'Jelly Nails', jak uzyskać taki wygląd?

Paznokcie w galarecie są same w sobie bardzo odważne, dlatego też możesz być z nimi bardzo kreatywna.

Eksperymentuj z unikalnymi kształtami, wzorami i kolorami aby Twoje galaretowate paznokcie wyróżniały się wśród innych miłośniczek piękna, które próbują tego nowego trendu.