Top 10 dronów z kamerami 2021 - dla Pro & początkujących

Drony to niesamowite urządzenia latające, które pokazują, jak daleko technologia naprawdę zaszła. Są to miniaturowe pojazdy, które można kontrolować, aby latały we wszystkich kierunkach w powietrzu. Większość dronów ma nawet dołączone kamery, które mogą automatycznie robić zdjęcia lub filmy z otoczenia, aby zapewnić Ci bardziej wyraźne spojrzenie na świat z oczu drona.

Jeśli szukasz drona do wyścigu lub po prostu trochę zabawy, czytaj dalej poniższe recenzje dronów z kamerami, aby dowiedzieć się więcej o najwyżej ocenianych najlepszych dronach dostępnych na rynku.

10. ARRIS FPV250 FPV 250 Mini RC Racing Drones Sport Carbon Fiber FPV Quadcopter

Ten profesjonalny dron jest w pełni zmontowany, aby skrócić czas przygotowań i umożliwić natychmiastowe rozpoczęcie latania; wszystko, co musisz zrobić, to włożyć własny zestaw radiowy i baterię do drona, a będzie on gotowy do pracy.

Wykonana z włókna węglowego/szklanego rama drona jest wytrzymała, lekka i łatwa w sterowaniu. Dron jest quadcopterem klasy 250, co oznacza, że można nim latać nawet w najciaśniejszych miejscach. Zawiera również kamerę 700 TVL, która rejestruje wyraźne zdjęcia i nagrania wideo bez opóźnień.

9. Holy Stone X400C FPV RC Quadcopter

Wyposażony w mocne silniki, które szybko i dokładnie reagują na Twoje polecenia, ten dron jest łatwy w sterowaniu i precyzyjnym manewrowaniu. Aby zwiększyć jego precyzję i łatwość lotu, dron posiada sześcioosiowy system żyroskopowy, który zapewnia dodatkową stabilność i płynność lotu.

Do drona dołączona jest wysokiej jakości kamera o wysokiej rozdzielczości. Kamera wykonuje zdjęcia lotnicze w czasie rzeczywistym, aby zapewnić Ci wyraźne, bliskie spojrzenie na świat, który widzi Twój dron. Ten dron jest również wyposażony w funkcję salta 3D, która pozwala mu wykonywać niesamowite akrobatyczne sztuczki w trakcie lotu.

8. 3DR Solo Drone Quadcopter

Wyposażony w innowacyjny kontroler w stylu gier wideo, ten dron został zaprojektowany tak, aby czuć się znajomo w rękach nawet najbardziej niedoświadczonego operatora drona, o ile ma on doświadczenie w świecie gier wideo. Kontroler posiada proste, przyciskowe polecenia, które pozwalają kontrolować kamerę i lot drona poprzez naciśnięcie przycisku.

Kamera w tym dronie oferuje wyraźne, wysokiej jakości zdjęcia lotnicze i wideofilmowanie. Podczas lotu możesz użyć prostych przycisków, aby zatrzymać i rozpocząć nagrywanie, zrobić zdjęcie lub dostosować kąt kamery, aby upewnić się, że Twój dron filmuje z optymalnej pozycji.

7. UDI 818A HD RC Quadcopter Drone

Ten dron to świetny wybór dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rekreacyjną obsługą dronów. Zawiera wiele wbudowanych funkcji, które pomagają początkującym latać dronem i utrzymywać nad nim kontrolę w łatwiejszy i bardziej precyzyjny sposób.

Po pierwsze, dron jest zbudowany z bardzo elastycznej ramy ochronnej, która jest odporna na złamania i zapewni, że Twój dron pozostanie w oryginalnym stanie, nawet jeśli rozbijesz go o ziemię raz lub dwa razy podczas kilku pierwszych lotów. Jest on również wyposażony w inteligentną kontrolę orientacji, która pomaga zwiększyć stabilność i precyzję lotów.

6. Chroma Flight-Ready Drone

Ten dron jest łatwy w obsłudze i jest gotowy do lotu zaraz po otwarciu pudełka. Nie wymaga absolutnie żadnego doświadczenia w obsłudze i jest w rzeczywistości specjalnie zaprojektowany do użytku przez niewprawnych, początkujących operatorów dronów.

Możliwości fotograficzne tego drona są tym, co naprawdę odróżnia go od reszty dronów na rynku. Wyposażony w stabilizowaną kamerę 4K, przechwytuje obrazy i nagrania wideo płynnie i stabilnie z wyraźną rozdzielczością. Dodatkowo, obiektyw kamery został zaprojektowany specjalnie w celu zmniejszenia zniekształceń i usunięcia efektu rybiego oka, który jest czasami obecny na zdjęciach i filmach z drona.

5. Najlepsze drony dla początkujących - DJI T600 Inspire 1 Quadcopter

Zaprojektowany specjalnie dla operatorów dronów, którzy są najbardziej zainteresowani wykorzystaniem swojego drona do przechwytywania wyraźnych, najwyższej jakości zdjęć i filmów, ten dron jest wyposażony w kamerę 4K o wysokiej rozdzielczości. Jest on w stanie przechwytywać nagrania wideo 4K UHD i zdjęcia 12 MP.

Oprócz imponujących możliwości kamery, sam dron jest bardzo dobrze zbudowany. Ma mocną, solidną konstrukcję, która jest trwała i zawiera innowacyjne ramiona z włókna węglowego, które podnoszą się podczas lotu. Ponadto 

4. Yuneec Q500+ Typhoon Quadcopter

Ten zestaw dronów zawiera wszystko, czego potrzebujesz do lotu. W zestawie znajduje się sam quadcopter, trzydziestodwugigabajtowa karta micro SD, ręczny gimbal CGO, dwie baterie i dwa zestawy śmigieł. Dron jest wytrzymały i najwyższej jakości, można nim latać do dwudziestu pięciu minut jednocześnie, zanim trzeba będzie zrobić przerwę i naładować akumulator.

Dron posiada dołączoną kamerę HD 1080P, która rejestruje wyraźne, najwyższej jakości zdjęcia i filmy z minimalnym zniekształceniem obrazu. Ponadto dron posiada innowacyjną funkcję "Follow Me", która pozwala mu podążać za Tobą w powietrzu podczas robienia zdjęć lub nagrywania wideo.

3. AirDog - dron do sportów akcji

Nie potrzebujesz kłopotliwego, trudnego w obsłudze kontrolera, aby obsługiwać ten dron - w rzeczywistości nawet go nie ma w zestawie. Ten dron firmy AirDog został specjalnie zaprojektowany, aby podążać za Tobą w powietrzu i robić niesamowite zdjęcia i filmy podczas uprawiania dowolnego sportu akcji.

Dron jest niezwykle kompaktowy i przenośny, dzięki czemu można go zabrać ze sobą na zajęcia w podróży; jest składany i z łatwością zmieści się w torebce lub plecaku, zapewniając bezpieczne przechowywanie. Dzięki maksymalnej prędkości do czterdziestu mil na godzinę i odporności na wiatr do dwudziestu ośmiu węzłów, ten dron jest gotowy na wszystko i może zapewnić Ci niesamowite, jedyne w swoim rodzaju zdjęcia i nagrania wideo, na których robisz to, co kochasz.

2. Parrot AR.Drone 2.0 Power Edition Quadricopter

Ten dron jest wyjątkowy, ponieważ można go kontrolować za pomocą smartfona lub tabletu zamiast tradycyjnego, nieznanego kontrolera. Sterowanie dronem za pomocą urządzeń mobilnych jest niezwykle intuicyjne i łatwo nim manewrować już przy pierwszej próbie.

Wyposażony w automatyczny system stabilizacji, ten dron może być latany precyzyjnie i dokładnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zawiera funkcje nagrywania wideo w jakości HD i przesyłania strumieniowego wideo 

1. Najlepsze drony z kamerą - DJI Phantom 4 Quadcopter - Najlepsze drony do fotografii

Recenzje dronów do fotografowania. Wyposażony w innowacyjną technologię GPS, ten dron zawiera funkcje automatycznego startu i powrotu do domu. Zawiera również technologię stabilizacji gimbal, jak również funkcję zawisu, które pozwalają kontrolować go dokładnie i latać nim stabilnie w powietrzu na dowolnej wysokości. Jest to najlepszy dron do gopro!

Dron rejestruje nagrania wideo w wysokiej rozdzielczości oraz zdjęcia 12.0 MP, które są wyraźne i zdefiniowane. Zawiera również specjalne oprogramowanie, które pozwala edytować przechwycone filmy, aby dodać muzykę, tekst i inne, aby uczynić je jeszcze bardziej niesamowitymi, zanim się nimi podzielisz. Jest to jeden z najlepszych dronów na rynku, DJI jest najbardziej znaną marką dronów na rynku!

Wysokiej jakości drony, które są stabilne, zdolne i dość łatwe do kontrolowania, mogą zapewnić Ci godziny rekreacyjnej zabawy poprzez wyścigi, wykonywanie sztuczek i filmowanie wideo. Skorzystaj z listy w tym poście, aby odkryć niektóre z najlepszych dronów i wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i preferencji. Jeśli po prostu szukasz zabawkowego drona dla dzieci, tutaj jest 10 najlepszych dronów dla dzieci, tak, świetny pomysł na prezent dla dzieci.